• Project Name: پروژه ویلایی سرخاب
  • کارفرما: جناب آقای کلانتری
  • متراژ زمین: 580 متر
  • سال ساخت: 1400

مراحل قبل و بعد پروژه سرخاب

حال و پذیرایی پروژه سرخاب

آشپزخانه سرخاب

اتاق خواب پروژه سرخاب

ویلا چیست؟

در حالت کلی ویلا به بنایی اطلاق می‌گردد که در آن یک‌هارمونی بسیار خوب میان بنا و طبیعت پیرامون ایجاد گردد و در واقع بنای ساخته شده به عنوان عضوی از طبیعت پیرامون به حساب آید. نکته بسیار مهم و کلیدی که نقش بسیار زیادی در نتیجه نهایی ساخت ویلا دارد این است که برای ساخت ویلا از طرح مناسب استفاده شود.

اساس کار یک ویلا کاملا متفاوت از ساختمان‌های معمولی و آپارتمانها می‌باشد چرا که ویلا بر خلاف انواع دیگر ساختمانها ارتباط بسیار نزدیکی با طبیعت و محیط پیرامون خود دارد. در حالت کلی زمانی که ما در یک ویلا قدم می‌زنیم و هوای پاک و تمیز را نفس می‌کشیم حس بسیار خوبی را تجربه کرده که این حس کاملاً از قدم زدن درون یک آپارتمان متفاوت است.

برای ساخت ویلای خود با ما تماس بگیرید

طراحی و ساخت ویلا نیز مانند ساخت هر ساختمان دیگری نیاز به یک نقشه اولیه دارد و همچنین باید یک سری مراحل ساخت و ساز به صورت تمام و کمال صورت پذیرد و در نهایت پروژه اجرای ویلا به اتمام برسد. معمولاً مهندسان و ناظرین خبره برای ساخت ویلا با توجه به آب و هوا و موقعیت جغرافیایی منطقه طرح‌های مناسب ارائه می‌کنند. همچنین نمای داخلی و خارجی ساختمان و مصالح و مصالح به کار رفته برای ساخت ویلا نیز تحت تاثیر پارامترهایی مانند آب و هوا و موقعیت جغرافیایی ملک می‌باشد.

X