• Project Name: ساخت کارخانه و سوله تلکام سافت
  • نام پروژه: احداث سوله صنعتی دماوند
  • مکان اجرا: دماوند
  • زمان اجرا: فروردین 1400 - در حال اجرا
  • کارفرما: شرکت تلکام سافت
  • متراژ: 1500 متر

ساخت ویلا تریبلکس

ساخت سوله صنعتی

مجموعه ساختمان سازی و بازسازی رنویت آرک
سوله سازه‌ای فلزی با سقف شیب‌دار بوده که محاسبات فنی خاص خاصی برای طراحی و سوله سازی دارد. اگر بخواهیم به مکان هایی که سوله در آن ها استفاده می شود، اشاره کنیم، می توانیم به اسکلت ساختمان، مرغداری، تعمیرگاه، فروشگاه، کارخانه و سالن های ورزشی اشاره کرد. به خاطر اینکه ابعاد تیرها و ستون ها بزرگ است، باید از تیرورق در پروفیل های سوله استفاده کرد.

برای سوله سازی با ما تماس بگیرید

طراحی سوله

اگر بخواهیم معیار های مهم طراحی سوله در رنویت آرک را بگوییم، باید عامل های تخصص و دقت را بیان کنیم زیرا بی توجهی به این دو عامل هزینه زیادی برای سازنده داشته و دیگر از نظر اقتصادی و قیمت سوله به صرفه نیست.

در نتیجه پایداری و استحکام سازه را ضعیف کرده و حوادث جبران ناپذیری ممکن است به وجود بیاورد. هم چنین دقت کنید که قیمت نهایی سوله دست دوم براساس نرخ روزانه سازه های فولادی محاسبه می شود.

کارشناسان ما به شما مشاوره رایگان می دهند

طراحی و ساخت سوله

نمای بیرونی پروژه تلکام سافت

مجموعه ساختمان سازی و بازسازی رنویت آرک

رنویت آرک مجموعه ای پیشرو در زمینه ساختمان سازی و بازسازی با خدمات انحصاری برای مشتریان

مجموعه ساختمان سازی و بازسازی رنویت آرک به مدیریت خانم زهره حسنی صاحب امتیاز شرکت فنی و مهندسی آویژه گستران آدرین به شماره ثبت ۵۰۰۳۱۳ از سال ۱۳۸۷ در زمینه ساختمان سازی مشغول به فعالیت می باشد. این مجموعه همواره سعی داشته است تا خدمات خود را به صورت انحصاری و بر مبنای درخواست مشتریان محترم ارائه نماید.

ثبت سفارش
X