چند نکته برای خرید کلید پریز متناسب با دکوراسیون خانه

کلید پریز متناسب با دکوراسیون خانه

در مورد فضای داخلی، زیبایی واقعاً در جزئیات است. به همین دلیل در این متن به ۵ نکته برای خرید کلید پریز متناسب با دکوراسیون پرداختیم، چرا که نکات جزئی که تکمیل کننده طراحی داخلی ما هستند، مانند کلید پریز، اغلب نادیده گرفته می‌شوند. حتی برخی تا آخرین لحظه در پروژه ساخت یک بنا یا بازسازی آن دست نگه می‌دارند که بودجه حداقلی را به این کار اختصاص دهند.
اما بهتر است بدانید که همانقدر که مبلمان، درب و پنجره مهم هستند، انتخاب کلید و پریز مناسب از بین انواع پریز برق و یا کلیدها هم می تواند تاثیرگذار باشد و نقش مکمل در زیبایی یک داشته باشد. پس تا انتهای این متن همراه ما باشید تا بهترین کلید پریز را به شما معرفی کنیم.

 

چند نکته برای خرید کلید پریز متناسب با دکوراسیون خانه
دوشاخه و پریز برق متناوب

AC power plugs and sockets

Read More

چند نکته برای خرید کلید پریز متناسب

همه ما با کلید پریزها در خانه خود درگیر هستیم. روزانه بارها و بارها از آنها استفاده می‌کنیم و به قدری به وجود آنها عادت کردیم که نمی‌توانیم هیچ اتاقی را بدون آنها تصور کنیم. اما وقتی یک کلید و پریز که قاب زیبایی داشته باشند، مانند انواع مختلف از قاب کلید پریز دلند، حس خوبی در شما ایجاد می‌کنند.

البته درست است که جزئیات زیبا و ظریف نمی‌توانند حواس مخاطب را از ترک روی دیوار یا دیوار زخمی شده پرت کنند، اما اهمیت به آنها برای شیک بودن و زیبایی یک خانه مهم است. یعنی همین جزئیات هستند که تفاوت بین یک خانه معمولی با یک خانه عالی و بی‌نقص را مشخص می‌کنند. که در ادامه این راهنما به شما کمک می‌کنیم تا بهترین انتخاب مدل کلید پریز را داشته باشید:

چند نکته برای خرید کلید پریز متناسب با دکوراسیون خانه (5)

طرح و نقشه کلی را در سر داشته باشید


قبل از اینکه شروع به انتخاب جزئیاتی مانند کلید و پریز بپردازید باید یک ایده کلی درباره سبک و طرحی که قرار است بر اساس آن طراحی داخلی و دکوراسیون را انجام دهید داشته باشید. آیا قرار است سبک کلاسیک را انتخاب کنید یا مدرن؟ قطعا انتخاب کلید و پریز برای سبک‌های مختلف یکسان نخواهد بود.

 

Socket Switch

نگاهی به سایر جزئیات هم داشته باشید

هر اتاقی جزئیات فراوانی دارد، از دستگیره‌های در گرفته تا یراق‌آلات سقف، شومینه و… که باید به یاد داشته باشید این یک نکته برای خرید کلید پریز متناسب با دکوراسیون است و باید کلید و پریز متناسب با سایر جزئیات در اتاق باشند.

چند نکته برای خرید کلید پریز متناسب با دکوراسیون خانه (2)

رنگ مناسب را انتخاب کنید

به یاد داشته باشید که سفید تنها انتخاب شما برای کلید و پریز نیست. رنگ‌های متفاوتی هستند که باید بر اساس دکوراسیون مد نظر خود، بهترین گزینه را از بین آنها انتخاب کنید. در بین انواع مدل کلید پریز دلند، شما گزینه‌های متفاوتی دارید که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید. حتی گاهی تعویض کلید و پریزهای سفید ساده می‌تواند راهی عالی برای تکمیل زیبایی یک اتاق و بهتر کردن فضا باشد.

Socket Switch (1)

کلیدی انتخاب کنید که ست کامل داشته باشد

به جز کلید و پریز ساده، انواع دیگری هم از آنها وجود دارند که در هنگام انتخاب باید توجه داشته باشید که مدل انتخابی شما تمامی موارد مورد نظر را داشته باشد. مثل کلید کولر، پریز تلفن سوکتی، پریز آنتن و… در بین گزینه‌هایی که از فروشگاه دلند پلاس امکان تهیه آنها را دارید، گزینه‌های متنوعی را خواهید یافت که یک ست کامل برای شما دارند.

 

چند نکته برای خرید کلید پریز متناسب با دکوراسیون خانه (4)

پریز ارت دار یا پریز محافظ دار استاندارد گزینه بهتری است

شاید این مورد جز ۵ نکته برای خرید کلید پریز متناسب با دکوراسیون نباشد، اما در هر حال کلید و پریز از وسایلی هستند که با برق در ارتباط هستند، برق همانقدر که مفید و کمک کننده است می‌تواند خطرناک نیز باشد. اما انتخاب پریز برق محافظ دار استاندارد راه خوبی برای کاهش خطرهای احتمالی مانند ایجاد شوک، آتش‌سوزی و… است.

چند نکته برای خرید کلید پریز متناسب با دکوراسیون خانه (1)
X