ده ایده برای طراحی اتاق خواب اسپرت

ده ایده برای طراحی اتاق خواب اسپرت

همانطور که میدانید اتاق خواب و دکور آن نقش بسزایی در آرامش منزل دارد.امروز میخواهیم ده ایده برای طراحی اتاق خواب اسپرت بیان کنیم.

۱. از رنگ های خنثی در اتاق خواب مدرن استفاده کنید:

سبک مدرن نیز مانند هر سبک دکوراسیون داخلی دیگری، دارای قواعد و اصول مخصوص به خود است. رنگ های خنثی مانند طوسی، مشکی، سفید، کرم و … امضاء سبک مدرن هستند. همچنین شما می توانید از رنگ مورد علاقتان در کنار رنگ های خنثی در دکوراسیون اتاق خوابتان استفاده کنید.

 

۲. برای داشتن یک اتاق خواب مدرن، ساده و لوکس باشید:

همان طور که می دانید زیبایی در سادگی است. این شعار همیشگی سبک مدرن باعث شده تا این ویژگی بیشتر از هر چیز دیگری در اتاق خواب مدرن دیده شود. بهتر است برای اتاق خوابتان وسایل ساده اما با جنس خوب و لوکس انتخاب کنید تا سادگی و کیفیت هر دو کنار هم دیده شوند.

 

نور پردازی یکی دیگر از خصوصیات مهم یک اتاق خواب مدرن است. شما می توانید که نور پردازی را با لایه های مختلف نوری وارد اتاق خواب کنید. به عنوان مثال از آباژور، چراغ هالوژن، ریسه های ال ای دی که به صورت نور مخفی نصب می شوند نیز در اتاق خوابتان استفاده کنید.

۴. از سرویس خواب مدرن و لاکچری در اتاق خوابتان استفاده کنید:

همان طور که می دانید، سرویس خواب اصلی ترین بخش یک اتاق خواب است. خوشبختانه سرویس خواب های مدرن و امروزی زیادی در بازار وجود دارد. شما می توانید انواع تخت خواب چوبی و پارچه ای را خریداری کنید و از آن در اتاق خواب مدرنتان استفاده کنید.

 

۵. با استفاده از تخت خواب کم ارتفاع و معلق جلوه مدرن به اتاق خوابتان بدهید:

یکی دیگراز مدل تخت خواب های پر طرفدار در سبک مدرن، تخت خواب کم ارتفاع می باشد. این مدل تخت مخصوص اتاق خواب مدرن می باشد و شما در هیچ سبک دیگری نمی توانید از آن استفاده کنید.

همچنین تخت خواب های معلق که پایه های آن ها به صورتی طراحی شده اند که حس معلق بودن را می دهند نیز، مناسب اتاق خواب مدرن می باشند. طراحان داخلی برای ایجاد حس معلقی بیشتر در زیر این تخت خواب ها نور مخفی نیز نصب می کنند.

۶. با تخت خواب سفارشی ساز، اتاق خواب مدرن حرفه ای داشته باشید:

اگر می خواهید تا اتاق خواب مدرن حرفه ای و تمام عیار داشته باشید، از تخت خواب شخصی سازی شده استفاده کنید. این تخت خواب به صورت سفارشی با توجه به اندازه دیوار اتاق خواب شما ساخته می شود و مدل های مختلفی دارد. اما به طور کلی مدل آن به صورتی است که پشتی آن جنس پارچه ای دارد و بلند می باشد و در کناره های آن به دلخواه آینه نیز نصب می شود و تخت در وسط آن قرار می گیرد.

۷. از آباژور معلق، به جای آباژور کلاسیک استفاده کنید:

آباژورهای کلاسیک جایی در سبک مدرن ندارند. اگر می خواهید تا یک اتاق خواب مدرن داشته باشید، از آباژور های معلق و یا آباژور های معمولی که طراحی مدرن دارند استفاده کنید.

۸. میز آرایش مدرن و شیک برای اتاق خوابتان اتخاب کنید:

شما می توانید یک سرویس خواب مدرن خریداری کنید و از میز آرایش ست آن استفاده کنید. یک راه دیگر نیز وجود دارد که به جای کمتری نسبت به میز آرایش احتیاج دارد، به این صورت که شما از یک آینه دیوار کوب استفاده می کنید و در جلو آن شلف بزرگی طراحی می کنید تا کار میز را برای شما انجام دهد.

۹. از فرش بزرگ و مدرن در زیر تخت خوابتان استفاده کنید:

در برخی ها باور غلطی وجود دارد که فکر می کنند در سبک مدرن نباید از فرش استفاده شود. باید بگویم که این تصور اشتباه می باشد و شما حتی اگر یک اتاق خواب کاملا مدرن دارید، بهتر است که از فرش مدرن و هماهنگ با اتاق خوابتان استفاده کنید. فرش را می توانید در جلو و زیر تخت خوابتان قرار دهید.

X