با طراحی های اتاق پسرانه کودک و نوجوان آشنا شوید

با طراحی های اتاق پسرانه کودک و نوجوان آشنا شوید

یکی از مهم ترین پلن ها برای کودک طراحی اتاق اوست.در ادامه مطلب زیر با اصوص این طراحی آشنا شوید.

اتاق شخصی یکی از نیاز های هر فرد برای انجام فعالیت های روزمره و سایر امور می باشد. هر فردی در چنین محیطی احساس آرامش و امنیت می کند. در ادامه تصاویر زیبایی از طراحی داخلی اتاق پسرانه در سنین مختلف برای شما دوستان به نمایش گذاشته ایم.
ایده های متفاوت و جذاب طراحی داخلی اتاق پسرانه

انتخاب دکوراسیون مناسب در هر اتاقی بنا به امکانات موجود و سلیقه افراد متفاوت خواهد بود. افراد بسیاری تمایل دارند که از رنگ های پرانرژی و مهیج در کنار رنگ های خنثی استفاده کنند. برای طراحی اتاق پسرانه از ترکیب رنگی مختلف استفاده می شود.

 

عناصر پر انرژی اتاق

همه شما تا حدودی با شرایط ایده آل فرزند خود آشنایی دارید و می دانید پسرها مخصوصاً نوجوانان به دنبال انرژی گرفتن از فضای این اتاق ها هستند. البته انرژی گرفتن مختص پسرها نیست. بلکه این مسئله در هر سن و جنسی با توجه به علایق شخصی متفاوت است. زمانی که نوجوان مجموعه ای از علایق را در کنار یکدیگر در طراحی داخلی اتاق می بینید، بسیار خوشحال می شود. در دکوراسیون اتاق خواب پسرانه افراد تمایل به برقراری مستمر انرژی دارند. بنا به علایق فردی منابع انرژی در اتاق متفاوت است. عده ای از پسرها به دیزاین های شخصیت قهرمانانه خود علاقه زیادی دارند. به همین دلیل از این نمادها بسیار استفاده می کنند.

ترکیب رنگی

طراحی داخلی اتاق پسرانه را با انتخاب تک رنگ، سرد و بی روح نکنید. رنگ انتخابی و شایع برای اتاق خواب پسرانه اغلب آبی است. همان طور که می دانید آبی موجی از سردی و سکون را در خود دارد. به همین خاطر بهتر است رگه هایی از رنگ های مهیج در بطن یا در کنار رنگ آبی پدیدار شود.
استفاده از دکورهای خلاقانه

ترتیب و دکوراسیون ساده اتاق خیلی مورد پسند پسر بچه ها نیست. از این رو آن ها متمایل به ساختن فضای مهیج دکوری در اتاق شخصی هستند تا با این دکور، انگیزه های لازم برای بازی و سرگرمی در آن ها به وجود آید. با این دکورهای خلاقانه می توان تا حد زیادی دیزاین داخلی اتاق پسرانه را تغییر دهید.

طراحی اتاق پسرانه با طرح مرد عنکبوتی

اتاق پسرانه با دیزاین ایده آل

طراحی داخلی اتاق پسرانه

طراحی داخلی اتاق پسرانه

طراحی خلاقانه اتاق پسرانه
انتخاب Wallpaper مناسب

چنین پوششی برای دیوار، اتاق را زیبا می سازد. بهتر است در این قسمت پوششی از مجموع رنگ های شاد در کنار یکدیگر استفاده کنید. انتخاب رنگ های روشن سبب بزرگ دیده شدن اتاق از حد خود می شود. این ایده برای طراحی داخلی اتاق پسرانه کوچک بسیار ایده آل است.
رنگ های متضاد

برای برجسته شدن اتاق و دیده شدن چیدمان به صورت کلی، از رنگ های متضاد در کنار یکدیگر بی پروا استفاده کنید. دو رنگ آبی و قرمز از رنگ های پسرانه و مورد استفاده در طراحی داخلی اتاق پسرانه می باشد، به همین خاطر این دو رنگ را در کنار هم برای رویت بهتر دکوراسیون اتاق پسرانه به کار می برند.
طرح های فانتزی

از طرح های فانتزی در چیدمان داخلی اتاق پسرانه استفاده کنید. این طرح های فانتزی مخصوصاً برای نوجوانان پسر بسیار جذاب و عالی است. مطمئن باشید اگر ایده های خلاقانه را در دیزاین اتاق به کار ببرید، تصویر زیبا و شفاف تری از اتاق ایجاد خواهد شد.

X